Szukaj
Fajne te gwoździena 1ce(kompozycja bardzo udana mz) ale i na 2ce niezły odjazd....
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
1 fajna muszę zapolować
Goździefajne, ale dwójeczka bardziej przykuwa uwagę ... moją bynajmniej. Ładniutka jest.
Pozdrawiam,
(...\/...)
1 jest super ciekawa![]()
Artur Borzęcki Photography
Nikon D700 ; N24-70mm 2.8 ; N50mm 1.8 ; Sigma 150mm EX Macro ; SB 900
Lecę po młotek...fajne..
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
jedynka dobra do focenia bo cierpliwa![]()
D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90
jakieś takie to światło dziwne na tych fotkach
Skontaktuj się z nami