Ale po co ta piana? Jeśli się pisze że pozbyło się aparatu po miesiącu, warto by dodać dlaczego KONKRETNIE. Bo inaczej może to stwarzać mylne wrażenie że dany aparat jest po prostu kiepski.
Wiesz co, czytając Twoje wszystkie posty mam wrażenie że po prostu chcesz kupić Nikona i tylko poszukujesz tu potwierdzenia dla Twojej decyzji. I dobrze. Bo jeśli traktujesz fotografię hobbystycznie, a w sumie żaden z tych aparatów nie jest radykalnie gorszy, tak naprawde czy kupisz Nikona ze względów merytorycznych, czy choćby tylko dla bajeranckiej czerwonej wstawki () ważne jest byś czerpał satysfakcję z dokonanego zakupu i sięgał po niego z przyjemnością.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami