Szukaj
Ostatnio edytowane przez fIlek ; 23-09-2008 o 23:40
Złego? Nic. Moim zdaniem nie sprawuje się lepiej niż gf czy nawet gimp po odpowiednim podejściu do powiększania zdjęcia. Oczywiście mówię to na podstawie przedstawionych tu przez Ciebie próbek.
Reasumując - nie jest zły, ale nie jest lepszy (a na pewno miażdżąco lepszy) niż to, co jest w tej chwili na rynku.
Nie wiem, jak określasz 'wielkość ostrości i czystości powiększenia'. Mówiąc prostym językiem - zdjęcia pokazane tutaj powiększone Twoim algorytmem i np. gimpem, nie różnią się na tyle, bym miał sobie zaprzątać głowę Twoim algorytmem (zakładając, że znam gimpa).
Możesz nawet złośliwie pisaćNie pisze tego złośliwie, chciałbym się tylko dowiedzieć, co konkretnie uważasz w tych powiększeniach za przeciętne, bo może udałoby się to poprawić.Odpowiedziałem wyżej
![]()
Skontaktuj się z nami