Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: d40

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Czepiacie się i już - a soniak potrafi przez ekranik
    D300, D700 i D3 też potrafią
    D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez core Zobacz posta
    D300, D700 i D3 też potrafią
    Ale sie nie odchylają więc soniak jest najlepszy :P
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Ale sie nie odchylają więc soniak jest najlepszy :P
    oj be Nikon be...
    D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Babimost, Lubuskie
    Posty
    36

    Domyślnie

    temat do działy humor się już nadaje, oj wyyy
    D80 | D40x | 18-135 f/3.5-5.6 | 50 f/1.8 | Lowepro Flipside 300 | Lowepro | filterki..

  5. #15

    Domyślnie

    weźcie, bo człowiekowi aż wstyd, że sobie d40 kupił
    Nikon D40 + AF-S Nikkor 18-70 mm | SB-400

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waiting-for-the-sun Zobacz posta
    weźcie, bo człowiekowi aż wstyd, że sobie d40 kupił
    Ja tam się nie wstydzę.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Ja tam się nie wstydzę.
    nie no - to tak bardzo półserio raczej było swoją drogą, widzę że dzielnie walczysz ze wszystkimi złymi (i jakże często nie posiadającymi uzasadnienia) opiniami na temat d40 ...popieram, popieram!

    chociaż fakt faktem, że osoby "fotografujące" ale kompletnie nieznające się na fotografii (sama jeszcze nie wiem za dużo, ale niektóre wątki mnie rozpieprzają po prostu...) to dosyć często włąśnie posiadacze d40. no, ale to oczywiście wcale nie musi oznaczać "niskiego poziomu" rzeczonej lustrzaneczki - moim zdaniem wynika to raczej z tego całego zamieszania z promocją no i faktem ze aparat jest dość prosty w obsłudze.

    tak więc prostuję moją wypowiedź, z d40 jestem zadowolona (ech, ale gdyby jeszcze filmy i LiveView... )
    Ostatnio edytowane przez waiting-for-the-sun ; 08-08-2008 o 18:44
    Nikon D40 + AF-S Nikkor 18-70 mm | SB-400

  8. #18

    Domyślnie

    zadalem proste pytanie dostalem odpowiedz w 1 poscie wiec nie rozumiem po co ta wasza dyskusja.
    od tego macie of topic a nie zara oceniacie czlowieka po prostym pytaniu. a chcialem sie tylko dowiedzec czy jest taka mozliwosc bo jak ktos juz wspomniaj w soniaczu jest taka opcaj i myslem ze w nikonie tez bedzie
    tyle z mojej strony

  9. #19

    Domyślnie

    no to finito
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •