takie male pytanko czy idze robic fotki przez ekranik a nie przez wzijer? jesli tak to jak to wlaczyc bo jakos nie potrafie doczytac w instrukcji
Szukaj
takie male pytanko czy idze robic fotki przez ekranik a nie przez wzijer? jesli tak to jak to wlaczyc bo jakos nie potrafie doczytac w instrukcji
nie da sie
filmów nie kreci
Nie da się kadrować przez ekran, robić filmików, odtwarzać mp3 i wiele innych no i ma mały zoom, po prostu nie dorównuje kompaktom, dziwne że zdjęcie można zrobić....
zaraz się okaże że zdjęcia robi mniej ostre niż kompakt i kolory też jakieś słabe![]()
D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |
raczej zaraz sie okaze ze d40 to jakies badziewie, w ktorym przy naciskaniu spustu migawki cos w srodku lata, no i w tym lusterku nie mozna sie przegladac...
Polska jest juz pelnoprawnym czlonkiem konsumpcyjnej Europy, charakteryzowanej przez impulsywne-nieprzemyslane zakupy
pozdrawiam,
Krzysiek
az tak zle z ta d40 nie jest, ale i tak bym jej nie kupila drugi raz wiec jesli planujesz zakup lustrzanki to wez od razu d80
Dziwne to... taki duży aparat i nie zmieścili w nim robienia zdjęc z ekraniku? I nie można wyłączyć tego dźwięku jak się robi zdjęcie... I jak ja teraz zrobie fotke tej francy od niemieckiego podczas lekcji??
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Czepiacie się i już - a soniak potrafi przez ekranik![]()
Tutaj jest... podpis
i weź tu się zapytaj czy D40 ma LiveView![]()
D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |
Skontaktuj się z nami