Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: d40

  1. #1

    Domyślnie d40

    takie male pytanko czy idze robic fotki przez ekranik a nie przez wzijer? jesli tak to jak to wlaczyc bo jakos nie potrafie doczytac w instrukcji

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie da się kadrować przez ekran, robić filmików, odtwarzać mp3 i wiele innych no i ma mały zoom , po prostu nie dorównuje kompaktom, dziwne że zdjęcie można zrobić....

  4. #4

    Domyślnie

    zaraz się okaże że zdjęcia robi mniej ostre niż kompakt i kolory też jakieś słabe
    D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |

  5. #5

    Domyślnie

    raczej zaraz sie okaze ze d40 to jakies badziewie, w ktorym przy naciskaniu spustu migawki cos w srodku lata, no i w tym lusterku nie mozna sie przegladac...

    Polska jest juz pelnoprawnym czlonkiem konsumpcyjnej Europy, charakteryzowanej przez impulsywne-nieprzemyslane zakupy
    pozdrawiam,
    Krzysiek

  6. #6

    Domyślnie

    az tak zle z ta d40 nie jest, ale i tak bym jej nie kupila drugi raz wiec jesli planujesz zakup lustrzanki to wez od razu d80

  7. #7

    Domyślnie

    Dziwne to... taki duży aparat i nie zmieścili w nim robienia zdjęc z ekraniku? I nie można wyłączyć tego dźwięku jak się robi zdjęcie... I jak ja teraz zrobie fotke tej francy od niemieckiego podczas lekcji??
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #8

    Domyślnie

    Czepiacie się i już - a soniak potrafi przez ekranik
    Tutaj jest... podpis

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Czepiacie się i już - a soniak potrafi przez ekranik
    Ba,i jeszcze sie odchyla !! To ci bajer !!
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #10

    Domyślnie

    i weź tu się zapytaj czy D40 ma LiveView
    D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •