witam
dzis z ludzmi z lubelskiej grupy nikona wybralismy sie na plener.
jeszcze cos dorzuce, ale pozniej.
zapraszam do oceniania, krytykowania i innych form ekspresji werbalnej.
pozdrawiam
!dZstr
Szukaj
witam
dzis z ludzmi z lubelskiej grupy nikona wybralismy sie na plener.
jeszcze cos dorzuce, ale pozniej.
zapraszam do oceniania, krytykowania i innych form ekspresji werbalnej.
pozdrawiam
!dZstr
mnie też się podoba fajny i kadr i kolorki - a mały format to u Ciebie normalkajakby nie zależało Ci na porządnym pokazaniu fotki - ech diZaster ,diZaster
ps już dawno nie widziałem tak fajnego Twojego krajobrazu ,fajnie swiatełko Ci zagrało
pozdrawiam![]()
Elegancja - co Roztocze to Roztocze![]()
Dobra robota Di![]()
super ! wrzucaj więcej
Słoneczko zbyt centralnie jak dla mnie tylko...
daje taki sam jak na bloga rozmiar, bo mi sie nie chce zmniejszac do roznych wielkosci, do forum takie na bloga srakie...
dzieki za odwiedziny
tak bardziej 'po mojemu'.
i ostatnie z obrobionych na dzis, moze beda jeszcze inne, ale jak bedzie mi sie chcialo wywolac rawy.
pzdr
Dobrze jest. Póki co dla mnie jedyneczka. Cudne kolory!
Dawaj kolejne!
a ja przestawie kolejność 3 najlepsza potem 2 a na koncu 1![]()
Skontaktuj się z nami