Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie eikona tour [ diZaster ]

    witam

    dzis z ludzmi z lubelskiej grupy nikona wybralismy sie na plener.



    jeszcze cos dorzuce, ale pozniej.
    zapraszam do oceniania, krytykowania i innych form ekspresji werbalnej.

    pozdrawiam
    !dZstr

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez diZaster Zobacz posta
    (...)
    zapraszam do oceniania, krytykowania i innych form ekspresji werbalnej.

    pozdrawiam
    !dZstr
    Wrzucaj mniejsze bo mi się na monitorze nie mieści.


    A fotka całkiem całkiem, kolorystycznie apetyczna.

  3. #3

    Domyślnie

    mnie też się podoba fajny i kadr i kolorki - a mały format to u Ciebie normalka jakby nie zależało Ci na porządnym pokazaniu fotki - ech diZaster ,diZaster


    ps już dawno nie widziałem tak fajnego Twojego krajobrazu ,fajnie swiatełko Ci zagrało




    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Elegancja - co Roztocze to Roztocze

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    super ! wrzucaj więcej
    Słoneczko zbyt centralnie jak dla mnie tylko...

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    daje taki sam jak na bloga rozmiar, bo mi sie nie chce zmniejszac do roznych wielkosci, do forum takie na bloga srakie...

    dzieki za odwiedziny

    tak bardziej 'po mojemu'.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    i ostatnie z obrobionych na dzis, moze beda jeszcze inne, ale jak bedzie mi sie chcialo wywolac rawy.



    pzdr

  9. #9
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze jest. Póki co dla mnie jedyneczka. Cudne kolory!

    Dawaj kolejne!

  10. #10

    Domyślnie

    a ja przestawie kolejność 3 najlepsza potem 2 a na koncu 1

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •