Znajomy miał problem z zasilaniem przy zakupie gripa. Bez gripa D300 śmigała aż miło. Po podpięciu gripa wszystko gasło. Dopiero po odłączeniu gripa i wyciągnięciu i ponownym włożeniu baterii w body aparat ozywał. Sprawdzaliśmy i podobnie było w moim body. Jak się okazało grip był uszkodzony i wymiana w sklepie na drugi pomogła.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami