Close

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 164
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winston Zobacz posta
    wiecie co poprawili?

    nie można robić 8kl/s bez gripa.
    można, sprawdzałem
    Skromnie... D300, N18-55VR, N50/1.8, N60 AFS macro, Manfrotto 055XPROB+486RC2, SB-900
    W planach... N14-24/2.8

  2. #62

    Domyślnie

    Czy u Was tez po aktualizacji migotanie baterii występuje nadal??
    D750|Z16|N20|T24-70/2.8|N85|2xQ30|Q60|

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yacekk Zobacz posta
    Czy u Was tez po aktualizacji migotanie baterii występuje nadal??
    W moim egzemplarzu nie było tego problemu zarówno przed jak i po aktualizacji.

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yacekk Zobacz posta
    Czy u Was tez po aktualizacji migotanie baterii występuje nadal??
    jeszcze nie wiem, miewam to bardzo sporadycvznie -ale miałem pare razy, no czasem częściej, ale po ostatniej przygodzie - dwa body zrobiły mi ten numer prawie jednocześnie, w chwili na jaką czekałem cały dzień i po rozmowie z zserwisem - kwestia softu wydaje mi sie tu bezzasadna. Miałem takie przypadki we wszystkich trzech D300 (!!!) o bardzo odległych numerach seryjnych, i raczej obstawiam obiektywy AF-S - to na bank coś na drodze bagnet-body/bagnet-obiektywu AFS. Toteż zdziwiła mnie ta poprawka, a wnioskuję z Twojego pytania, że niebardzo im wyszła ?
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 06-07-2008 o 22:30

  5. #65

    Domyślnie

    B-ma 7 MG ? Czy cos mi sie przewidzialo.(to bardzo duzo jest )
    D 300 - N 24-70D / T 12-24 PRO / SB - 800 / N 50 - 1,4 AFS
    Najgorsze jest pierwsze 100 000 Zdjec

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    B-ma 7 MG
    ale skrót... tak, część B ma 7 MB
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #67

    Domyślnie

    Jesli kazdy wie o co chodzi to sie nie ma co wyswierszczac
    Oni na bank caly softler wymienili
    Ja w kazdymbadz razie zainstalowalem apdejta i mowie do mojej trzysetki co sie gapisz rob kawe- a ona nic
    to ja do niej bo zaraz o sciane trzepne, to wtedy wylazl maly zoltek i mowi ale k......a masz zachcianki.
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 07-07-2008 o 12:35
    D 300 - N 24-70D / T 12-24 PRO / SB - 800 / N 50 - 1,4 AFS
    Najgorsze jest pierwsze 100 000 Zdjec

  8. #68
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    a mi się trafiło podobnie jak w D3 - ze nie mogłem trafic w punkt AF - miałem boczne - dopiero jak przestawiłem na centralne to załapał .... prędzej tego nie miałem

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    jeszcze nie wiem, miewam to bardzo sporadycvznie -ale miałem pare razy, no czasem częściej, ale po ostatniej przygodzie - dwa body zrobiły mi ten numer prawie jednocześnie, w chwili na jaką czekałem cały dzień i po rozmowie z zserwisem - kwestia softu wydaje mi sie tu bezzasadna. Miałem takie przypadki we wszystkich trzech D300 (!!!) o bardzo odległych numerach seryjnych, i raczej obstawiam obiektywy AF-S - to na bank coś na drodze bagnet-body/bagnet-obiektywu AFS. Toteż zdziwiła mnie ta poprawka, a wnioskuję z Twojego pytania, że niebardzo im wyszła ?
    W D3 z obiektywem 70-200/2.8 mieliśmy podobne problemy, mimo iż bateria była pełna na wyświetlaczu pojawiało się że jest pusta. Zrobienie on/off pomagało na chwile. Jak się okazało wystarczyło przetrzeć styki w obiektywie i w body (wierzcie mi na ściereczce trochę brudu pozostało) i to pomogło. Podejrzewam że w tym przypadku jest podobnie. Chociaż w moim D300 mi się to jeszcze nie zdarzyło.
    De czy'sta + szkliwo

  10. #70

    Domyślnie

    A ja przez chwilę miałem podobną komedię z wyładowaną baterią w momencie kiedy podłączyłem świeżo kupiony grip. Ale to dosłownie 5 razy przez 3 dni i nigdy więcej. MYślałem że to może wina baterii (2xoryginał) albo współpracy gripa i body. Bez gripa tego nie było, a pojawiło się właśnie w momencie nabycia gripa. I w sumie do dziś nie wiem co to było...
    D800

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •