Szukaj
POMOCY.
co robie źle, lub mam przestawione???????
wszystko robie zgodnie z instrukcja ale w USTAWIENIA/WERSJA OPROGRAMOWANIA
nie mam AKTUALIZACJA WERSJI.
Jest tylko WYBIERZ.
Ktoś mi moze pomóc?
Będę wdzieczny
Ps.
Robiłem na różnych kartach, przez czytnik i przez kabel.
Akumulator 98%
Karta PQI 4 i 8 GB
Ostatnio edytowane przez siedemczwartych ; 08-07-2008 o 12:56
____________________
Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
www.stefanolszak.pl
Jestes pewien, ze masz jeden plik z upd. na karcie, a nie dwa naraz? Oczywiscie w katalogu glownym.
D50+T17-50 2.8+N35 1.8+N50 1.8+N24-70 2.8+N70-200 2.8+SB-800 VI edycja Mam Marzenie - SERCE ADMINA !!! - http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196
SORKI.....SORKI..........SORKI
juz wszystko jasne..........
Okazało sie, że biegajac po stronie pobrałęm aktualizacje do D3
Trudno by zadziałało na D300
Wybaczcie to zamieszanie.
Ostatnio edytowane przez siedemczwartych ; 08-07-2008 o 13:07
____________________
Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
www.stefanolszak.pl
to mam ostatnie pytanie:
czy aktualizacja powoduje rest wszystki własnych ustawień????
____________________
Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
www.stefanolszak.pl
Skontaktuj się z nami