Close

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 164
  1. #41

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Cytat Zamieszczone przez Pietrus Zobacz posta
    Dzięki. Właśnie sprawdziłem, że mam problem z czytnikiem kart i źle zostało wgrane na kartę uaktualnienie a myślałem, że w D300 wymyślili coś innego jak w D70.
    U mnie pomugło formatowanie karty przez komputer, a nie jak wczesniej robiłem, z pozycji aparatu. Na karcie poza plikiem oprogramowania nie moze byc nic innego, także DCIM.
    W instrukcji jest napisane: Ważne
    Należy skopiować firmware do głównego katalogu karty pamięci. Nowe oprogramowanie firmware nie zostanie rozpoznane przez aparat, jeżeli zostanie umieszczone poza katalogiem głównym.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  2. #42

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Na karcie poza plikiem oprogramowania nie moze byc nic innego, także DCIM.
    U mnie były bo aparat je sam stworzył zaraz po tym jak je usunąłem... i poszło bez żadnych problemów
    Skromnie... D300, N18-55VR, N50/1.8, N60 AFS macro, Manfrotto 055XPROB+486RC2, SB-900
    W planach... N14-24/2.8

  3. #43
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    dziwne jest tylko że aby poprawić taka pierdółkę zakres zmian objął oba elementy firmware, poprzednie zmiany dotyczyły tylko elementu A
    Według mnie jest poprawiane nie tylko to do czego oficjalnie się przyznali ale i parę rzeczy o których nie wspomnieli dlatego są oba elementy...

  4. #44

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Niekoniecznie by się pochwalili. Jak firma podaje, że coś poprawiła to wychodzi POZYTYWNY wizeruenk firmy na tzw. firmę TROSKLIWĄ jak wypiszą Ci cały jadłospis poprawek to się za głowę złapiesz, że tyle baboli poprawiali.
    Każdy oficjalny ruch firmy jest ustalany i sterowany przez speców dbajacych o jej wizerunek na rynku. W każdej dużej korporacji tak jest taki świat. Powiedzieć dużo i pozytywnie, ale nie do końca
    A w temacie to na pewno poprawili coś jeszcze bo aparat śmiga znacznie lepiej normalnie lepiej niż D700, baaaa nawet lepiej niż D200
    zobacz na listę poprawek do D3. Jest tego ponad 1 strona tekstu! Badziewiaste body?
    Przy okazji ucieszy własnie szczególnie ciebie fakt, że użytkownicy D3 po wymianie softu musieli pozdejmowac korekcje AF tuning, maja teraz mniej, a najczęściej w ogóle na zero! Watek o tym w sąsiednim dziale. Od postu 52 niedzwiedzia: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=63900&page=6
    Posprawdzajcie z ciekawości AF-tuning w D300. Dało to coś?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-07-2008 o 00:05
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #45

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    Według mnie jest poprawiane nie tylko to do czego oficjalnie się przyznali ale i parę rzeczy o których nie wspomnieli dlatego są oba elementy...
    A konkretnie?
    W wątku o D3 pisali o znacznej poprawie AF zwłaszcza we współpracy ze stałkami, w innych wątkach o zmianie trybu działania LV na bardziej ludzki.
    Znależliście jakieś znaczące różnice po wgraniu softu, bo jak do tej pory z baterią nie miałem problemu i jeśli nowy soft tylko to zmienia, to na razie sobie odpuszczę.
    Z tym, że interesują mnie rzeczywiste zmiany, nie tylko "wydaje mi się, że śmiga szybciej" .
    pzdr
    MK

  6. #46

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Co do AF to niestety nie pomogę z oceną, bo do tej pory nie musiałem korzystać z korekty AF. Mam jednak nadzieję, że naprawdę usunęli problem z zasilaniem. Kilka razy dopadło mnie to w trakcie meczu...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #47

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    też zainstalowałem nowe oprogramowanie i nie wiem czemu jak robie zdjecia to mi licznik pokazuje cały czas 370 zdjęć!wczesniej pokazywal przed zmianą oprogramowania 369 i jechał w dól!więc o co kaman??

  8. #48

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    Miałem właśnie zainstalować nowy soft i sprawdzić, co z tym autofocusem, a tu komunikat o za słabej baterii. Zatem sprawdzę to jutro. AF mimo iż bajerancki, gorzej sobie radził ze stałkami niż mój poczciwy D50 który mi zawsze trafiał w punkt. Było by miło gdyby nowy soft nieoficjalnie jednak cos tu poprawił Zobaczymy jutro... eee to jest dzisiaj
    D700, D750, D800, N24-70, S35/1.4 ART, S50/1.4 ART, N50/1.8, N85/1.4

  9. #49

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    U mnie po wgraniu nowego softu, nadal nie potrzebuję korygować żadnego żadnego ze szkieł (chyba - nie wszystkie miałem potrzebę podpinać ). Ale mam nadzieję że poprawili jakieś drobnostki do których się nie przyznawali - jak np. czasami niedziałający AF (pisałem już o tym). Czas pokaże... Może rzeczywiście szybciej teraz działa ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  10. #50
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900

    Domyślnie Odp: D300 Firmware Update 1.03

    No u mnie w korekcie bez zmian :/
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •