Mam pytanie czy da sie cofnac firmware do poprzedniej wersji
Ot mam dziwny przypadek - po aktualizacji zaczal wyskakiwac blad F0;/
Szukaj
Mam pytanie czy da sie cofnac firmware do poprzedniej wersji
Ot mam dziwny przypadek - po aktualizacji zaczal wyskakiwac blad F0;/
I walk through the valley of death, I will fear no evil,
for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
www.marcinmichno.com
I walk through the valley of death, I will fear no evil,
for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
www.marcinmichno.com
Trochę czasu i postów minęło, czy to update 1.03 faktycznie coś pożytecznego wnosi ??, czy można sobie darować ? Nowe profile barwne (especially portrait) są fajne, ale czy warto aktualizować oprogramowanie układowe ??
Piotr
D750_N17-35/2.8_N24-70/2.8_S35/1.4_N70-180micro_N80-200AFS
mój d300 po aktualizacji nadal jest fenomenalnyPodobno nikon przemycił w tym sofcie porawę pracy AF i coś pomajstrował w trybie 14bitowego zapisu. Skoro nie ma lawiny opisów problemów (jak to jest w przypadki FW 2.0 do d3) to chyba warto zaktualizować. Ale wybór jak zawsze należy do Ciebie
![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Po aktualizacji softu w D300 nie zauważyłem żadnych problemów a jedynie poprawę
W przypadku D3 po aktualizacji softu też nie mam żadnych problemów opisywanych w innym wątku.
De czy'sta + szkliwo
Skontaktuj się z nami