U mnie pomugło formatowanie karty przez komputer, a nie jak wczesniej robiłem, z pozycji aparatu. Na karcie poza plikiem oprogramowania nie moze byc nic innego, także DCIM.
W instrukcji jest napisane: Ważne
Należy skopiować firmware do głównego katalogu karty pamięci. Nowe oprogramowanie firmware nie zostanie rozpoznane przez aparat, jeżeli zostanie umieszczone poza katalogiem głównym.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami