Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Ricoh Caplio GX-200

    może to wreszcie pstrykacz dla mnie ?

    http://www.dpreview.com/news/0806/08...ricohgx200.asp
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Pawle,
    Jeżeli nie przekonałem Cię do Leici M8, to rzeczywiście aparat powinien być Twój.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  3. #3

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Ricoh ma ostatnio bardzo dobrą prasę:
    http://www.luminous-landscape.com/re...oh-gx100.shtml

    Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...

  4. #4

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Wystarczy taka z D300.
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ricoh ma ostatnio bardzo dobrą prasę:
    http://www.luminous-landscape.com/re...oh-gx100.shtml

    Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
    To by było zdecydowanie najlepsze... Mogła by to być nawet matryca znana z d40 i do tego jakiś fajny, szeroki, jasny obiektyw
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  6. #6

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Adams Zobacz posta
    Pawle,
    Jeżeli nie przekonałem Cię do Leici M8, to rzeczywiście aparat powinien być Twój.
    To nie brak przekonania Adamie spowodował ze nie nabyłem jeszcze tego cacka
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  7. #7

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    To nie brak przekonania Adamie spowodował ze nie nabyłem jeszcze tego cacka
    Nie ma czego żałować - straszne dziadostwo :
    http://web.mac.com/kamberm/Leica_M8_...aq/Page_1.html

  8. #8

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
    ...i bagnetem LTM albo M, plus odświeżona linia dalmierzowych szkieł Nikkora. Ech.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Ale się panowie rozmarzyli.
    Jacek

  10. #10

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •