Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ricoh ma ostatnio bardzo dobrą prasę:
    http://www.luminous-landscape.com/re...oh-gx100.shtml

    Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
    Czornyj, takie tam luzne fantazje, czy cos slychac w kuluarach?

  2. #12

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta

    Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
    Mogłby się nazywać SD
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  3. #13

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Adams Zobacz posta
    Mogłby się nazywać SD
    ...i być sprzedawany w kicie "Che Guevarra Edition" z Nikkorem-N 50/1.1...


    Cytat Zamieszczone przez userpablito Zobacz posta
    Czornyj, takie tam luzne fantazje, czy cos slychac w kuluarach?
    Niestety, to tylko pobożne życzenia.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 25-06-2008 o 10:44

  4. #14

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Niestety, to tylko pobożne życzenia.
    Szkoda, szkoda... przydalby sie jakis porzadny RF jako alternatywa do M8.

  5. #15

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Epson RD-1s?

  6. #16

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez whatsilenceknows Zobacz posta
    Epson RD-1s?
    Epson to stara ramota, z matrycą jak w D100, winietuje jak diabli i mimo całej swej nędzy nadal drogi jak jasna cholera. Totalny absurd (choć trza przyznać, że puszka cudo - zrobili go na bazie Bessy). Kupowali toto wyłącznie desperaci - hardkorowi Leicarze, którzy specjalnie nie mieli wyjścia.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Moze doczekamy sie Nikona S3 z matryca.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Epson to stara ramota, z matrycą jak w D100, winietuje jak diabli i mimo całej swej nędzy nadal drogi jak jasna cholera. Totalny absurd (choć trza przyznać, że puszka cudo - zrobili go na bazie Bessy). Kupowali toto wyłącznie desperaci - hardkorowi Leicarze, którzy specjalnie nie mieli wyjścia.
    Czyli padło. Na rangefinderforum.com wciąż jest spora grupa osób, która się tym wynalazkiem podnieca, także myślałem, że to coś konkretniejszego.

  9. #19

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    Cytat Zamieszczone przez whatsilenceknows Zobacz posta
    Czyli padło. Na rangefinderforum.com wciąż jest spora grupa osób, która się tym wynalazkiem podnieca, także myślałem, że to coś konkretniejszego.
    No niestety, przestazala technologia RD-1 i niedociagniecia M8 nie daja wyboru na zakup cyfrowego RF'a. Jakosc obrazowania M8'ki pokrywa potrzeby wiekszosci ludzi, ale za taka cene wymagaloby sie kultury pracy analogowej Lajeczki.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Ricoh Caplio GX-200

    zdaje się, że zalety celownikowych aparatów - obiektyw blisko filmu - stał się wadą w epoce cyfry. Wszystko przez tę telecentryczność . Mozna poprawić winietowanie softem i może to będzie jakieś wyjście. W nikonie FX jakoś sobie poradzono z wnietowaniem i z CA- własnie softem.
    Cyfrowa Mamiya 7 chyba jednak nie ma szans na powstanie
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •