może to wreszcie pstrykacz dla mnie ?
http://www.dpreview.com/news/0806/08...ricohgx200.asp
Szukaj
może to wreszcie pstrykacz dla mnie ?
http://www.dpreview.com/news/0806/08...ricohgx200.asp
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Pawle,
Jeżeli nie przekonałem Cię do Leici M8, to rzeczywiście aparat powinien być Twój.
Ricoh ma ostatnio bardzo dobrą prasę:
http://www.luminous-landscape.com/re...oh-gx100.shtml
Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
Wystarczy taka z D300.
Jacek
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Nie ma czego żałować - straszne dziadostwo:
http://web.mac.com/kamberm/Leica_M8_...aq/Page_1.html
...i bagnetem LTM albo M, plus odświeżona linia dalmierzowych szkieł Nikkora. Ech.Ja tam dalej czekam na dalmierzowego Nikona z matrycą DX...
Ale się panowie rozmarzyli.![]()
![]()
Jacek
Skontaktuj się z nami