moim zdaniem po prostu poprawnie.
bez przesady... artyzmu tu niestety brak, bardzo statyczne,
pierwsze dwa w pełnym słońcu- zaciemnione oczodoły i cienie na twarzy.
harb szkoda że miałeś mało czasu, bo ładna para no i to słońce nie sprzyjało
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami