Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Slubny plener

  1. #21

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    moim zdaniem po prostu poprawnie.
    Cytat Zamieszczone przez Skrzat Zobacz posta
    takie art przez duże A
    bez przesady... artyzmu tu niestety brak, bardzo statyczne,
    Cytat Zamieszczone przez Skrzat Zobacz posta
    Piękne światło
    pierwsze dwa w pełnym słońcu- zaciemnione oczodoły i cienie na twarzy.

    harb szkoda że miałeś mało czasu, bo ładna para no i to słońce nie sprzyjało
    Pozdrawiam

  2. #22

    Post Odp: Slubny plener

    wilus przecież ja napisałam

    "Hmmm...... piszesz, że klasycznie?
    No i bardzo dobrze!!!
    Wystylizowane, wyszukane pozy i kadry w bw lub sepii - takie art przez duże A -może są i dobre na konkurs czy wystawę, rzecz gustu.

    Ja w swoim albumie, jako pamiątkę z tego szczególnego dnia, zdecydowanie wolałabym mieć fotografie w klimacie który zaprezentowałeś."

    Przeczytaj dokładnie posta zanim zacytujesz autora!!!
    Wyrwane z całego zdania i zacytowane przez Ciebie cztery słowa zupełnie zmieniają sens mojej wypowiedzi.

    A więc jeszcze raz (dla zrozumienia):wolę takie fotki jak te zaprezentowane przez Harba od artu przez duże A.

    Pozdrawiam
    NIKON - system

  3. #23

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    3,4,7 fajne ale ogolnie wszystkie w podobnej scenerii i nieco za malo atrakcyjne jak dla mnie ( lubie jezeli slubne plenery maja jakies pomysly )

  4. #24

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Cytat Zamieszczone przez himself Zobacz posta
    3,4,7 fajne ale ogolnie wszystkie w podobnej scenerii i nieco za malo atrakcyjne jak dla mnie ( lubie jezeli slubne plenery maja jakies pomysly )
    powiem wam ile miałem czasu - 20minut , mało tego robiłem fotki razem z kamerzystą który ustawiał mi parę pod kamerę

    pisałem ze to mój pierwszy raz i że fotki w stylu klasycznym , więc nie doszukujcie się proszę w fotkach tego czego z założenia nie miało i nie mogło tam być

    osobiscie nie obawiałem się klasycznych kadrów ale przepaleń - a tego zdajsie w większosci udało mi się uniknąć

    jezeli byłby to normalny plener ślubny to sądzę że parę pomysłów nawet tych podpatrzonych u innych mógłbym wdrożyć

    ponieważ otrzymałem na pw parę pytań od młodych forumowiczów w jaki sposób uniknąłem przepałów i jaki jest udział NX-a w tych fotkach odpowiem tutaj - fotki zrobione w rawach wywołane w normalny sposób ale z ciepłym
    WB (temp 6000tys) foki praktycznie bez udziału suwaka kontrastu , w paru miejscach lekko przyciemniane bo mimo 18 30 słoneczko swieciło dość mocno ---tak więc bez kombinacji z obróbką ,oprócz ostatniej fotki wszystkie zrobione z 70-200 VR 2.8 F3.2 do 4.5



    pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Cytat Zamieszczone przez Skrzat Zobacz posta
    wilus przecież ja napisałam...
    ino masz rację, przepraszam namieszałem

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Niepołomice
    Posty
    79

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Super wszystkie zdjęcia , 4 rewelacja - światło, kompozycja, tylko 5 taka sobie,

  7. #27

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Harb - szczerze gratuluję! Bardzo dobre zdjęcia, nieprzekombinowane, bez zbędnych udziwnień, czyste i bardzo przyjemne w odbiorze - przy okazji gratulacje dla Młodej Pary za naturalność - bardzo mi się podoba

  8. #28

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Cytat Zamieszczone przez Arczibald Zobacz posta
    Harb - szczerze gratuluję! Bardzo dobre zdjęcia, nieprzekombinowane, bez zbędnych udziwnień, czyste i bardzo przyjemne w odbiorze - przy okazji gratulacje dla Młodej Pary za naturalność - bardzo mi się podoba
    dzieki Arczi - młodym podobaja się okrutnie i mam juz zamówienia na dwa śluby ale jest to cięzki chleb więc się nie zdecyduję - te były dla kuzyna i fajnie ze jest zadowolony



    pozdro

  9. #29

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    przyznam się, że podobają mi się bardzo. ładnie dopalone lampą, jak ją ustawiłeś? zakładałeś coś na nią?
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  10. #30

    Domyślnie Odp: Slubny plener

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    przyznam się, że podobają mi się bardzo. ładnie dopalone lampą, jak ją ustawiłeś? zakładałeś coś na nią?

    fotki są robione bez udziału lampy - masz pełen exif ,mozesz sprawdzić



    pozdrawiam dzieki za opinię

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •