Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie Odp: Fotografowanie Na Rajdach... Pytanie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Ależ ja nie twierdzę, że musi być koniecznie.
    No, ale napisałeś Na Rajdach to ja bym nie zamrażał ruchu, szczególnie na rajdach.... Więc musi czy nie musi? Ale dobra, zgadzamy się co do meritum, więc nie ma co kopii kruszyć.
    Pozdrawiam, Jan Zieliński
    HW: D200, S10-20/4-5.6, N24-70/2.8, S70-200/2.8, SB-600
    www.gtfoto.pl

  2. #12

    Domyślnie Odp: Fotografowanie Na Rajdach... Pytanie

    Cytat Zamieszczone przez odie Zobacz posta
    No, ale napisałeś Na Rajdach to ja bym nie zamrażał ruchu, szczególnie na rajdach.... Więc musi czy nie musi? Ale dobra, zgadzamy się co do meritum, więc nie ma co kopii kruszyć.
    Sorki, może nie fortunne określenie. Brak zamrożenie ruchu nie implikuje od razu panoramowania. Tu chodzi mi o podkreślenie dynamiki. Kolega który rozpoczął ten wątek podejrzewam, że zaczyna zabawę z fotografią (bo inaczej chyba by nie miał takich problemów albo poradziłby sobie sam, chyba że się mylę). Warto mu właśnie podpowiedzieć, że na rajdach warto przedstawić na zdjęciach cały klimat i charakter. Ale zgadzam się jak najbardziej z Tobą, że rajdy to nie tylko panoramowanie. Na naszym forum są rewelacyjni goście co potrafią pokazać świetne zdjęcia z rajdów. Nie tylko aut, ale całej atmosfery i pięknej scenerii rajdów. Ale przy takich fotkach samochód nie zajmuje 3/4 kadru.

    Właśnie o koledze ictus mówiłem m.in. http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=57828
    Polecam jego zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 08-05-2008 o 16:54
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •