Szukaj
Sorki, może nie fortunne określenie. Brak zamrożenie ruchu nie implikuje od razu panoramowania. Tu chodzi mi o podkreślenie dynamiki. Kolega który rozpoczął ten wątek podejrzewam, że zaczyna zabawę z fotografią (bo inaczej chyba by nie miał takich problemów albo poradziłby sobie sam, chyba że się mylę). Warto mu właśnie podpowiedzieć, że na rajdach warto przedstawić na zdjęciach cały klimat i charakter. Ale zgadzam się jak najbardziej z Tobą, że rajdy to nie tylko panoramowanie. Na naszym forum są rewelacyjni goście co potrafią pokazać świetne zdjęcia z rajdów. Nie tylko aut, ale całej atmosfery i pięknej scenerii rajdów. Ale przy takich fotkach samochód nie zajmuje 3/4 kadru.
Właśnie o koledze ictus mówiłem m.in. http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=57828
Polecam jego zdjęcia.
Ostatnio edytowane przez mpwt ; 08-05-2008 o 16:54
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Skontaktuj się z nami