co to VRII??
Szukaj
co to VRII??
D2BC | D46s | N18-70 | N24-120 | S70-300 | N50 | SB800
No zdaje sie system stabilizacji z Nikkora 18-200![]()
Pzdr
Spinner
Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
SPINNERSTRAPS
prawda...
a ja kombinowałem jaki statyw masz na myśli...
D2BC | D46s | N18-70 | N24-120 | S70-300 | N50 | SB800
Spinner:
Jakie masz wrazenia z uzytkowania glowiczki 141?
Pytam tak z ciekawosci
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
kochani...albo rybka, albo pipka...odpięcie statywu i zmontowanie zestawu to kwestia 20s...a jak za rogiem jest następna klatka, to statyw zakładam na ramię na pasku i po problemie...szukacie dziury w całym![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Prorok czy jak?
A poważnie dla mnie to był problem. Miałem aparaty w plecaku i co chwila go zdejmować żeby popstrykać to było męczące, następnego dnia szedłem już z tylko jednym i to na pasku na szyi albo w torbie przy boku.
Chyba wniosek z tego taki, że co jednemu nie przeszkadza drugiego może drażnić. Każdy musi znaleźć taki tryb pracy jaki mu odpowiada.
Zdrówka,
Radek.
F100|Sigma 28-80/f3.5-5.6 Mini Zoom Macro II|Nikkor 24/2.8|SB-26
F70|Tamron 28-200/f3.8-5.6
Kiev 60
radekg, znalazłem i na to rozwiązanie...na pasku biodrowym plecaka podpinam toplodera i aparat zawsze pod ręką, a jadnak nie majta się i nie obciera szyji![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Też już mam toploadera..Ale wtedy nie miałem. Rozglądam się też za slingshotem. Ale jeszcze nie jestem przekonany..
Zdrówka,
Radek.
F100|Sigma 28-80/f3.5-5.6 Mini Zoom Macro II|Nikkor 24/2.8|SB-26
F70|Tamron 28-200/f3.8-5.6
Kiev 60
a to sposób na dodatkowy obiektyw bez zdjemowania plecaka
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Very gucio - dokladna i solidna... Czasami jednak wolalbym (nawet za cene dokladnosci) szybsza kulowa miec na zmiane...Jakie masz wrazenia z uzytkowania glowiczki 141?![]()
Pzdr
Spinner
Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
SPINNERSTRAPS
Skontaktuj się z nami