Mam VELBON'a VG-B36 już ze dwa lata, jak byłem w górach miałem okazje się razem z nim wykąpać w strumieniuSzukam czegoś niedrogiego, poręcznego, w oko wpada mi praktycznie tylko VELBON, cena do 150 PLN na allegro.pl
( niżle pierdykłem z nim na kamienie ), prócz paru zadrapań, nic się z nim nie stało, dobry statyw jak za tą kase, kozstuje troche więcej niż chcesz przeznaczyć, ostatni kupiłem tai sam bratu w ''FOTO-NET'' za całe 250pln, myśle, że warto uzbierać jeszcze całą 100 i dołożyć.
Pozdrawiam-Marek.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami