Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: VELBON?

  1. #61

    Domyślnie

    Szukam czegoś niedrogiego, poręcznego, w oko wpada mi praktycznie tylko VELBON, cena do 150 PLN na allegro.pl
    Mam VELBON'a VG-B36 już ze dwa lata, jak byłem w górach miałem okazje się razem z nim wykąpać w strumieniu
    ( niżle pierdykłem z nim na kamienie ), prócz paru zadrapań, nic się z nim nie stało, dobry statyw jak za tą kase, kozstuje troche więcej niż chcesz przeznaczyć, ostatni kupiłem tai sam bratu w ''FOTO-NET'' za całe 250pln, myśle, że warto uzbierać jeszcze całą 100 i dołożyć.

    Pozdrawiam-Marek.

  2. #62
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    A ja noszę swoje 055 bo nie wyobrażam sobie innego, zwłaszcza do IR. Ostatnimi czasy wyskrobałem się na Trzy Korony i przy obiektywie 28mm i odpiętym pasku rzucało D70 jak g....em na wietrze. Trza było jeszcze plecak podpiąć pod spodem. Dopiero się uspokoiło.
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  3. #63
    Oszczędny w słowach Awatar PrzeMoon
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    Dziki zachód: Żagań
    Posty
    139

    Domyślnie

    Jesli szukasz czegos stabilnego i troche tanszego to polecam wierna podrobke MF: GoldPhoto YH311 lub YH321. Sam uzywam YH311, monopoda YH301 i sobie chwale. Kupilem w foto-tip.pl
    Oj tam, oj tam

  4. #64
    Oszczędny w słowach Awatar KAZELOT
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    a to sposób na dodatkowy obiektyw bez zdjemowania plecaka

    ALF niezły sposób na obiektyw to racja a poza konkursem to jakie parametry sa tego "obiektywu" na zdjeciu? mi to wyglada na Żywiec 12,5% wagi 5,6% objetosci i 0,5 litra ... powiem ze jest swietny
    N D80 i N18-70 i SD 2GB EXTREME III i LOWERPRO i SD 2GB ULTRA II i BILORA 1122 i OMG SR1 i T55-200...
    "Baśń O Ludziach Stąd" polecam

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •