Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    juz sprawdzalem. gniazda sa pod przednia czescią. tyl mnie nie ratuje.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    tego linka mam. Nawet serwisowke. Interesuje mnie aspekt tego czy istnieja powiklania po takich zabiegach. Aparat bedzie rozbieral czlowiek ktory rozebral juz nie jedno
    A udało mu się coś złożyć? Sprawa jest jak najbardziej wykonalna, rozbierałem D70s i D80 oraz sporo analogów. Grunt to praca z rozumem i nie grzebanie w miejscach, które zwykle są delikatne, czyli matryce, migawiki itp. Sprzęt jest pomyślany na tyle rozsądnie, żeby dało się go naprawiać. Problemy zaczynają się przy kompaktach, w takich hp naprawia się wiele rzeczy taśmą scotch i nożyczkami

  3. #13

    Domyślnie

    zlozyl zlożył no dobra.. to nie pozostaje w sumie nic tylko zabierac sie do roboty.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    zlozyl zlożył no dobra.. to nie pozostaje w sumie nic tylko zabierac sie do roboty.
    Jakby co z lutowankiem ostrożnie, bo delikatne toto i ścieżki łatwo popalić

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    A, i na koniec jakieś śrubki mu zostały...
    <Autentyk> Nie tak dawno temu jeden z wykładowców Politechniki Warszawskiej zadał studentom pytanie:

    - Po czym rozpoznać prawdziwego inżyniera?

    Ponieważ studenci nie wiedzieli, podał poprawną odpowiedź:

    - Prawdziwy inżynier rozmontuje zegarek, dokona naprawy, złoży go do kupy i nie dość, że zegarek będzie ślicznie chodził, to jeszcze zostaną części zapasowe na później
    TJD
    Z50 | N16-50/3.5-6.3 | V85/1.8 | V23/1.4 | FTZ [S17-50/2.8 | N50/1.8G AF-S | N35/1.8G AF-S] | M42 [Industar 61 L/Z]

  6. #16

    Domyślnie

    chlopak ma dobry sprzet i ogarniety w tych sprawach, ostatnio mi zrobil odtwarzacz mp3 z do samochodu z dysku 2.5", sam zrobil kontroler i obsluguje sie to tylko z pilota na IR. Jest zaslepka z ktorej wystaje tylko czujnik do pilota. Wyglada jakby radia tam nie bylo. W wieku 10 lat wymontował staremu alarm z samochodu

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    A udało mu się coś złożyć? Sprawa jest jak najbardziej wykonalna, rozbierałem D70s i D80 oraz sporo analogów.
    O, widze że doświadczony w temacie jesteś. Aby się dostać to gratów w okolicy pryzmatu też się zaczyna rozbiórkę od dołu (D80)? Czy jest jakis newralgiczny moment podczas sekcji tego miejsca?
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  8. #18
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie jak było

    To napisz potem jak wam poszło

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafal28 Zobacz posta
    Proponuje takze precyzyjnie zaznaczyć polozenie plytki na ktorej osadzona jest matryca poniewaz moze być problem z jej ustawieniem w trakcie skladania ( chodzi o to by byla prosto zamontowana )
    to jest akurat dosc idiotoodpornie zmontowane i nie powinno byc problemu
    podpis nieczytelny

  10. #20

    Domyślnie

    Valwit ciekaw jestem co masz na myśli ? Jesli Ty swoja matryce zamontowaleś sugerując sie tym ze ma ona opierać sie o dwa punkty w obudowie ( przy prawym gornym i lewym dolnym jej mocowaniu ) to ciekawy jestem na ktora strone ucieka Ci horyzont na fotografiach. Zle zamontowana matryca przynosi taki skutek ze w wizjerze jest wszystko ok ale na zdjęciu horyzont, krawędzie budynków itp wyglądają inaczej niz bysmy tego chcieli. Proponuje zaraz po poskladaniu sprawdzić to przy pomocy statywu i bialej kartki A4. Skadrować kartke w taki sposob by dwie z jej krawędzi byly rownolegle do krawedzi w wizjerze i sprawdzić czy tak samo wygląda to na zdjęciu.
    Ostatnio edytowane przez Rafal28 ; 31-03-2008 o 14:07
    NIKON D-70s, grip, Sigma 70-300, Sigma 24-70, Nikkor 28-80, SLIK PRO 700DX, COKIN, Extreme III i kilka filterkow

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •