Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    Witam , jestem posiadaczm nikona d60. przestała mi błyskać wbudowana lampa. Otwiera się normalnie ale nie działa na żadnym z trybów. Czy to oznacz przepalenie żarnika? Aparat mam około miesiaca! Reset do ustawień fabrycznych nic nie daje. Chciałbym się poradzić forumowiczów zanim podreptam do serwisu. Pomóżcie...
    Ostatnio edytowane przez lysian ; 04-05-2008 o 16:46

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    upadł Ci ? lub może z nim jezdziłęś rowerem lub autem po jakis dziurach ?
    może nie Tyle sie przepalił lecz zablokował.
    wydaje mi sie że Tylko serwis.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    Na początku użytkowania obchodzę sie z nim jak z jajkiem Widze, że nie ma wyjścia i trzba go zanieść do serwisu. Do serwisu czy do sklepu? Prwdopodobnie załatwianie sprawy przez slep wydłuży załatwienie sprawy. Choć mam cichą nadzieję, ze magiczne ręce sprzedawcy spowodują, ze lampa zacznie działać dziękuję za odpowiedź..

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    Do sklepu wyjdzie Ci dluzej.

    poniewaz:

    Ty-->sklep-->serwis--->serwis--->sklep--->Ty
    a servis sam wiesz Ty servis Ty

    samemu nic niezdziałasz masz kursa do serwisu.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    nie koniecznie może wyjść dłużej, bo jednak sklep ma trochę więcej możliwości wpłynięcia na opieszałość serwisu

  6. #6

    Domyślnie Odp: Brak błysku w lampie wbudowanej nikon d60

    Jezeli korzystasz z niezgodności towaru z umową to sklep ma 21 dni na załatwienie sprawy i nie ma wymówki serwisem. Jeżeli sie nie zmieścili to kasa albo nowy towar tylko trzeba zaznaczyć od razu że taka forma a nie gwarancja producenta. U mnie zadziałało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •