Witam , jestem posiadaczm nikona d60. przestała mi błyskać wbudowana lampa. Otwiera się normalnie ale nie działa na żadnym z trybów. Czy to oznacz przepalenie żarnika? Aparat mam około miesiaca! Reset do ustawień fabrycznych nic nie daje. Chciałbym się poradzić forumowiczów zanim podreptam do serwisu. Pomóżcie...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami