Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Witam,ekspertow

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Duszniki Zdrój
    Posty
    35

    Domyślnie

    ja używam Extreme III i polecam wszystkim a co do trudnych warunków to polecam kupić zamiast 1x 4GB , 4 x 1GB ponieważ w takich warunkach może zdażyć się wiele to stracisz ten 1 GB zdjęć a nie 4 GB

    A co do rajdu Nikona to bez przesady warunki bywają o wiele gorsze

  2. #22

    Domyślnie

    W temacie szybkosci Ultra II radzi sobie wystarczajaco
    dobrze, nie musisz kupowac bardziej wyzylowanych modeli.

    Kwestie wygody i bezpieczenstwa koledzy juz
    wyczerpujaco wyjasnili
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    W temacie szybkosci Ultra II radzi sobie wystarczajaco
    dobrze, nie musisz kupowac bardziej wyzylowanych modeli.

    Kwestie wygody i bezpieczenstwa koledzy juz
    wyczerpujaco wyjasnili
    W D300 widać różnicę szybkości pomiędzy Ultra II a Extreme III - choćby przy przeglądaniu zdjęć...
    Ale autor wątku ma D80 i karty SD, więc może problem będzie mniejszy.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #24

    Domyślnie

    1-2 GB Sandiska max ULTRA II w ilości jaką się potrzebuje powinno być optymalnym rozwiązaniem cena/efektywność.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #25
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam SanDisk Ultra II 1GB, oraz zwyklego Kingstona 1GB w zapasie. Mysle nad zakupem jeszcze jednej szybkiej jednogigowki.
    Na jednej 1GB zapiszesz jakies 130 rawow.
    Ostatnio edytowane przez autograf ; 02-02-2008 o 14:57

  6. #26

    Domyślnie I tak zrobie:-D

    Kupie dwie 4GB Extreme III,tak na poczatek.Dzieki za pomoc,pozdrawiam

  7. #27
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym wybral 4szt po 2GB

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel_X5 Zobacz posta
    Witam espertów Wlasnie kupilem nikona d80,body.Nie bardzo wiem jaka karte pamieci wybrac.
    Przede wszystkim potrzebujesz eksperta od poruszania się po forum, bo pisać w odpowiednim dziale nie potrafisz
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    ...Na jednej 1GB zapiszesz jakies 130 rawow.
    Nie zupełnie tak jest.
    "Ciężar" jednej fotki w NEF to 8,5Mb - 9,99Mb czyli na karcie 1Gb to 110 zdjęć.
    W praktyce na karcie 2Gb robię 160-180 zdjęć.
    ... N17-55/2.8 ...

  10. #30
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Przede wszystkim potrzebujesz eksperta od poruszania się po forum, bo pisać w odpowiednim dziale nie potrafisz
    Jak ja lubie Twoje wrzuty

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •