ja używam Extreme III i polecam wszystkim a co do trudnych warunków to polecam kupić zamiast 1x 4GB , 4 x 1GB ponieważ w takich warunkach może zdażyć się wiele to stracisz ten 1 GB zdjęć a nie 4 GB![]()
A co do rajdu Nikona to bez przesadywarunki bywają o wiele gorsze
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami