Wlasnie kupilem nikona d80,body.Nie bardzo wiem jaka karte pamieci wybrac.Mam do wyboru cztery:sandisk sdhc 4GB;sandisk sdhc ultra II;sandisk sd extremeIII,i ostatnia sandisk sdhc extremeIII.Jak jest z jakoscia zdjec na tych poszczegolnych kartach,i o co to z nimi chodzi ,jezeli ktos wie?.Lubie robic zdjecia np na alasce,czy w gorach w warunkach zimowych(np rajd nikona).Tez wybieram sie do indii gdzie temperatura jest wysoka.Czy mozecie mi doradzic jaka karte wybrac??
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami