Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Witam,ekspertow

  1. #31
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Schlag Zobacz posta
    Nie zupełnie tak jest.
    "Ciężar" jednej fotki w NEF to 8,5Mb - 9,99Mb czyli na karcie 1Gb to 110 zdjęć.
    W praktyce na karcie 2Gb robię 160-180 zdjęć.
    Zwracam honor!

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel_X5 Zobacz posta
    Wlasnie kupilem nikona d80,body.Nie bardzo wiem jaka karte pamieci wybrac.Mam do wyboru cztery:sandisk sdhc 4GB;sandisk sdhc ultra II;sandisk sd extremeIII,i ostatnia sandisk sdhc extremeIII.Jak jest z jakoscia zdjec na tych poszczegolnych kartach,i o co to z nimi chodzi ,jezeli ktos wie?.Lubie robic zdjecia np na alasce,czy w gorach w warunkach zimowych(np rajd nikona).Tez wybieram sie do indii gdzie temperatura jest wysoka.Czy mozecie mi doradzic jaka karte wybrac??
    Ex III bym radzil, stary moze wybierzemy sie kiedys na strzelanie mam do Ciebie jakies 15 mil ???

  3. #33
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vASQ Zobacz posta
    stary moze wybierzemy sie kiedys na strzelanie mam do Ciebie jakies 15 mil ???
    Pozniej strzaly wrzuccie na forum:P

  4. #34

    Domyślnie

    zapraszam,mozna mnie znalesc w B@Q Holywood Exchange

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •