Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Sony A200

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak Zobacz posta
    Tak samo jakby D40x z wstawionym LV był konkurencją dla D80. To raczej konkurencja dla... czy ja wiem... L10? E510? Sądzę że D80/D90 doczekają się swojej konkurencji pod postacią zupełnie innej puszki. A jeśli cena D90 będzie wysoka to może się okazać że jego konkurentem będzie istniejący A700 którego można wyrwać za 4333zł
    bravie ma .. i to na wysiegniku.
    shaker w zestawie jako opcja standard,
    sprzataczka na doczepke,
    show na zywo
    kropidlo lepsze niz w olku

    decydujace cechu porwnanwcze obok czego toto postawic nie sa znane
    -nic nie wiadomo systemie naprowadzania
    -nic nie wiadomo o jakosci stroboskopu
    -ilosc/jakosc matrixa w matrixie nie jest znana



    ps. zakladam ze rozmawaimy o tym co na fotce kilka postow wyzej..
    pozdrawiam
    Mirek$

  2. #22

    Domyślnie

    nie nie nie....
    ja to chyba musze isc do jaskini mieszkac.....
    lv jakos przeżyję, ale odchylany wyświetlacz...? no jak to wyglada....?
    wiem wiem.... nie dla mnie sie to robi, a i nawet ja jak juz kupie to używac nie muszę....
    no ale tak mi jakos.... gdzie te czasy.... metal i szkło....
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    nie nie nie....
    ja to chyba musze isc do jaskini mieszkac.....
    lv jakos przeżyję, ale odchylany wyświetlacz...? no jak to wyglada....?
    wiem wiem.... nie dla mnie sie to robi, a i nawet ja jak juz kupie to używac nie muszę....
    no ale tak mi jakos.... gdzie te czasy.... metal i szkło....
    no fakt, co za czasy..
    gadałem z zaprzyjaźnionym sprzedawcą w sklepie foto..
    wiecie dlaczego wielu amatorów zmienia D80 na D300?
    w życiu nie zgadniecie - bo ma live view i wreszcie można "wygodnie" zdjęcia robić jak kompaktem.
    Sony wie co robi z tym obrotowym wyświetlaczem - jeszcze jak dobrze pójdzie dorzucą kręcenie filmów i towar się świetnie sprzeda..ech, zero szacunku dla lustrzanek

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciex Zobacz posta
    Sony wie co robi z tym obrotowym wyświetlaczem
    Jakim?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    bravie ma .. i to na wysiegniku.
    shaker w zestawie jako opcja standard,
    sprzataczka na doczepke,
    show na zywo
    kropidlo lepsze niz w olku

    decydujace cechu porwnanwcze obok czego toto postawic nie sa znane
    -nic nie wiadomo systemie naprowadzania
    -nic nie wiadomo o jakosci stroboskopu
    -ilosc/jakosc matrixa w matrixie nie jest znana


  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciex Zobacz posta
    Sony wie co robi z tym obrotowym wyświetlaczem...
    Raczej wychylanym Ekranik bardzo fajnie się prezentuje. IMO zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zastosowane przez Olympusa w E-3. Tego rodzaju LCD mógłbym mieć w moim D300

  7. #27

    Domyślnie

    Sony jeszcze lepiej odgrzewa kotlety niż Canon

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez th3big Zobacz posta
    Raczej wychylanym Ekranik bardzo fajnie się prezentuje. IMO zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zastosowane przez Olympusa w E-3. Tego rodzaju LCD mógłbym mieć w moim D300
    jejku ale łapiecie za słowa..dwa posty odnośnie słowa obracany

    a na pewno się nie obraca, hę? jesteście pewni po tym małym zdjęciu?
    bo miałem kiedyś Canona S3 z takim ODCHYLANYM LCD zapewniam że nie tylko się odchylał, ale I OBRACAŁ. o 180 stopnii (co najmniej, jak nie więcej) i można było sobie autopret zrobić, a także obrócić go do wewnątrz aparatu żeby go chronić.
    Ja się nie OBRACA, to tandeta straszna.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ekranik nieruchomy względem korpusu to psu na buty się zda. Takie rozwiazanie przeczy wielu sytuacjom fotograficznym do czego właściwie zaaplikowano LV w lustrzance. Do macro ? A w ogóle jak to się włącza
    dokładnie, jak już takie coś robić to z sensem, ja myślałem żę się odchyla na bok i obraca, a jak mówicie że tylko trochę odchyla to porażka
    ale też krok w dobrym i jedynie słusznym kierunku, żeby lustrzanki przestały się różnić od kompaktów

    A całkiem serio - to czasem, ale jak u mnie bardzo rzadko, to taka opcja by się przydała.

  10. #30

    Domyślnie

    Jeszcze tak ciekawostka
    pozdrawiam Krzysiek

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •