A200 to taki D40X... tylko lepszy![]()
Szukaj
A200 to taki D40X... tylko lepszy![]()
Parę testowych fotek:
http://cameralabs.com/reviews/Sony_Alpha_DSLR_A200/
kolejna Alfa już na PMA (prawdopodobnie)
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
A to ci heca.. sony z lv .. bardzo interesujaca pucha ( jesli prawdziwa ) tym bardziej jesli bedzie miala cmos z obrazowaniem a700. czyzyby podobnie jak u canona ( 40d vs mk III ) model nizszy byl lepszy od modelu wyzszego ( pod pewnymi wzgledami ) ?
pozdrawiam
Mirek$
Cóż za grip.![]()
D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!
oj doprawdy, będziemy rozwijać rozmowę o gustach?
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
Może być ciekawy konkurenrt dla D80.
Pozdrawiam
Marcin
Tak samo jakby D40x z wstawionym LV był konkurencją dla D80. To raczej konkurencja dla... czy ja wiem... L10? E510? Sądzę że D80/D90 doczekają się swojej konkurencji pod postacią zupełnie innej puszki. A jeśli cena D90 będzie wysoka to może się okazać że jego konkurentem będzie istniejący A700 którego można wyrwać za 4333zł
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
Skontaktuj się z nami