Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Sony A200

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Teraz w mojej lustrzance 3D
    3D ? A cóż to? Robin, ja już sie pogubiłem , jaki Ty masz korpus? Pytam serio.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie sprawdzałem w E330.
    Dlaczego? Skoro wypowiadasz się w taki sposób na innym forum:

    Co mi w olympusach nie leżało e330 E-1...

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Prz3mo aktualnie używam 3xD bardzo fajny sprzęt -polecam
    Nie mam pojęcia co to jest 3xD, ale chyba o to Ci chodziło bym nie wiedział co to jest...

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie sprawdzałem w E330.
    Teraz w mojej lustrzance 3D niestety jest ten dla mnie niepotrzebny myk LV którego nawet nie sprawdzałem jak działa bo i po co. Jakby był na kręconym LCD to pewnie z ciekawości tą duuuurnotę w lustrzance bym uruchomił, a tak psu na buty ten wynalazek
    Dla jednych durnota dla innych przydatna funkcja. Nie wiem też co Ci tak przeszkadza, że to jest. Ja też mam kilka rzeczy w aparatach, których nie używam ale skoro innym się to przydaje to nie piszę że to durnota.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Prz3mo aktualnie używam 3xD bardzo fajny sprzęt -polecam
    będe zgadywał. Masz d80, d200, d300 ?
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    aktualnie używam 3xD bardzo fajny sprzęt -polecam
    Rozumiem, że podajesz rozmiar stanika ..
    pozdrawiam Krzysiek

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •