ja lubię swojego Nikosia ale póki co, jak to typowy posiadacz entry level body, jestem chyba jeszcze podatny na przekręcenie
tak tu sobie patrzę i patrzę i zawsze mam swoje zdanie, Nikon Canon obie fajne marki fotograficzne, przykro mi na przyszłość będę bardziej uważał co gdzie piszę, żeby niektórych nie urazić
d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy
pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR co by się układało syćkima nasze Nikosie fociły niczym pełne klaty najsłynniejszych ślubnych
ps. coby nie mówić to to forum jest fantastyczne w stosunku do analogicznego konkurencji.
Szukaj







Skontaktuj się z nami