Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Help, Help

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    ja lubię swojego Nikosia ale póki co, jak to typowy posiadacz entry level body, jestem chyba jeszcze podatny na przekręcenie
    tak tu sobie patrzę i patrzę i zawsze mam swoje zdanie, Nikon Canon obie fajne marki fotograficzne, przykro mi na przyszłość będę bardziej uważał co gdzie piszę, żeby niektórych nie urazić
    d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy

    pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR co by się układało syćkim a nasze Nikosie fociły niczym pełne klaty najsłynniejszych ślubnych

    ps. coby nie mówić to to forum jest fantastyczne w stosunku do analogicznego konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 01-01-2008 o 04:46

  2. #2

    Domyślnie

    Spać nie możecie? Ja właśnie wróciłam z moim Nikim z balangi;] Przybyło 500 fotek na liczniku;] Szczęśliwego 2008!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akompf Zobacz posta
    Spać nie możecie? Ja właśnie wróciłam z moim Nikim z balangi;] Przybyło 500 fotek na liczniku;] Szczęśliwego 2008!
    czyli z Nikim nie byłaś na Sylewstra?
    D80

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    ...

    d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy
    ...

    Dobry jesteś... Jak to jest dla Ciebie tylko różnica telewizora, to może najwyższa pora pomyśleć o Fuji S5? Fuji wymiata 40D pod względem budowy i obrazowania, a i cena bardzo przystępna...

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    A skąd wywnioskowaliście, że chodziło o C40D ?
    p.s. osobiście uważam, że C40D bije na głowę N300d jedną zasadniczą rzeczą......ceną
    D80

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natura2008 Zobacz posta
    A skąd wywnioskowaliście, że chodziło o C40D ?
    p.s. osobiście uważam, że C40D bije na głowę N300d jedną zasadniczą rzeczą......ceną
    Noo, z pewnością 40D jest dużo droższy od 300D...

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vadim Zobacz posta
    Noo, z pewnością 40D jest dużo droższy od 300D...

    Pozdrawiam
    bije w pozytywnym znaczeniu tego słowa
    Gdyby d300 był w cenie 40D to bym się nie zastanawiał, a tak to nawet przez tydzień posiedziałem sobie z ciekawości na forum canona i..... wolę poczekać jak spadnie cena d300
    Canon nie ma żadnych ciekawych, jasnych i niedrogich szkieł, a 40D oprócz niskich szumów w porównaniu do mojego d80 nie ma niczego ciekawego do zaoferowania. Za to 300d ma sporo plusów dodatnich w porównaniu do tego canona...
    D80

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy.
    o czym był temat tego wątku?
    zbacza on w dziwną stronę. Zamykam.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •