Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Help, Help

  1. #1

    Domyślnie Help, Help

    Panowie z zaaferowania dmuchaniem gruszką za drugim dmuchaniem bo mi się spodobalo zrobiłem niestety tak: przedmuchałem i zapomniałem wyłączyć aparat by spuścić lustro tylko od razu założyłem obiektyw i dopiero po chwili się zorientowałem zrobiłem coś temu body małemu czy nie HELP

    ps. no czyściłem matrycę powietrzem noo
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 31-12-2007 o 22:46

  2. #2

    Domyślnie

    nie

    a chodzi?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    zrobiłem coś temu body małemu czy nie HELP
    taaa ...jeśli body nie miało skończonych 18-tu lat to masz problem
    D80

  4. #4

    Domyślnie

    ale ja serio chłopy a Wy tu jakieś śmichy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    ale ja serio chłopy a Wy tu jakieś śmichy
    a włączyłeś i sprawdziłeś czy działa? Czy jak?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #6

    Domyślnie

    nie no szafa gra ale się spociłem ... wszystko działa
    w Nowym Roku zapodam pod ocenę ekspertów plik kontrolny bo jeszcze chyba mi jakieś małe syfki zostały, szkoda bo w metody na mokro nie chcę wchodzić a słać do serwisu, coś się może wynajdzie lokalnie jakiegoś miłego odplamiacza

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Noo, kolego ziuteczny... Noo, a w jakim to body masz takie problemy? 40D?
    Na przyszłość używaj gruchy Canona, zdecydowanie mniej szumi...

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    ja lubię swojego Nikosia ale póki co, jak to typowy posiadacz entry level body, jestem chyba jeszcze podatny na przekręcenie
    tak tu sobie patrzę i patrzę i zawsze mam swoje zdanie, Nikon Canon obie fajne marki fotograficzne, przykro mi na przyszłość będę bardziej uważał co gdzie piszę, żeby niektórych nie urazić
    d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy

    pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR co by się układało syćkim a nasze Nikosie fociły niczym pełne klaty najsłynniejszych ślubnych

    ps. coby nie mówić to to forum jest fantastyczne w stosunku do analogicznego konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 01-01-2008 o 04:46

  9. #9

    Domyślnie

    Spać nie możecie? Ja właśnie wróciłam z moim Nikim z balangi;] Przybyło 500 fotek na liczniku;] Szczęśliwego 2008!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akompf Zobacz posta
    Spać nie możecie? Ja właśnie wróciłam z moim Nikim z balangi;] Przybyło 500 fotek na liczniku;] Szczęśliwego 2008!
    czyli z Nikim nie byłaś na Sylewstra?
    D80

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •