Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Help, Help

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8

    Domyślnie

    ja lubię swojego Nikosia ale póki co, jak to typowy posiadacz entry level body, jestem chyba jeszcze podatny na przekręcenie
    tak tu sobie patrzę i patrzę i zawsze mam swoje zdanie, Nikon Canon obie fajne marki fotograficzne, przykro mi na przyszłość będę bardziej uważał co gdzie piszę, żeby niektórych nie urazić
    d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy

    pozdrawiam i HAPPY NEW YEAR co by się układało syćkim a nasze Nikosie fociły niczym pełne klaty najsłynniejszych ślubnych

    ps. coby nie mówić to to forum jest fantastyczne w stosunku do analogicznego konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 01-01-2008 o 04:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •