Szukaj
@tojo
W Poczcie Polskiej dla przesyłki pobraniowej jest mozliwosc
sprawdzenia zawartości przesyłki przez odbiorcę.
Placi sie dodatkowo 5zl przy wysylaniu.
Osobiscie nie mam żadnych powodów do narzekania. Zdjęcia robię tylko w formacie RAW i dzięki temu otrzymuję to co chcę. Polecam wymagającym fotoamatorom. Obecnie coraz tańszy staje się chyba najlepszą alternatywą dla tych którzy chcą spróbować fotografii cyfrowej...
__________________ ? ___________________
naprawde uwazam ze warto
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Zrobiłem 11 tyś zdjęć D70 i uważam że to był dobry wybór.
Boje sie u siebie zobaczyć jaki jest stan licznika -totu sie pstryknie to tam sie pstryknie. Ale jak dotąd absolutnie zadnych problemów.
Skontaktuj się z nami