Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: D70s

  1. #61

    Thumbs down

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    ...............
    Wiem, że jest możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze, ale to za dodatkową opłatą.
    ...................
    Nie za dodatkową opłatą, ala po uiszczeniu należności. Jeżeli są jakieś problemy, to spisuje się protokół i firma kurierska musi wyjasnic sytuację

  2. #62
    Oszczędny w słowach Awatar qczman
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Wawa-Stare Bemowo
    Posty
    235

    Domyślnie

    @tojo

    W Poczcie Polskiej dla przesyłki pobraniowej jest mozliwosc
    sprawdzenia zawartości przesyłki przez odbiorcę.
    Placi sie dodatkowo 5zl przy wysylaniu.
    Facebook // www.qczman.pl - kiedys zaktualizuje

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qczman Zobacz posta
    @tojo

    W Poczcie Polskiej dla przesyłki pobraniowej jest mozliwosc
    sprawdzenia zawartości przesyłki przez odbiorcę.
    Placi sie dodatkowo 5zl przy wysylaniu.
    O właśnie o to mi chodziło.
    Tylko nie byłem pewny, czy oferuje to firma kurierska, czy poczta.

  4. #64
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Osobiscie nie mam żadnych powodów do narzekania. Zdjęcia robię tylko w formacie RAW i dzięki temu otrzymuję to co chcę. Polecam wymagającym fotoamatorom. Obecnie coraz tańszy staje się chyba najlepszą alternatywą dla tych którzy chcą spróbować fotografii cyfrowej...
    __________________ ? ___________________

  5. #65
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie wojtek

    naprawde uwazam ze warto
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  6. #66

    Domyślnie

    Zrobiłem 11 tyś zdjęć D70 i uważam że to był dobry wybór.

  7. #67
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Boje sie u siebie zobaczyć jaki jest stan licznika -totu sie pstryknie to tam sie pstryknie . Ale jak dotąd absolutnie zadnych problemów.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •