Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67

Wątek: D70s

  1. #51
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie

    Strasznie stare watki powracaja. Co do D70s - rewelka
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  2. #52
    Oszczędny w słowach Awatar Krzysq
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Mirosławiec/Szczecin
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Efexor Zobacz posta
    PS. ten wątek chyba się nie skończy..
    Skończy, bo jak ja kupowałem swojego d70s, to na skąpcu było pełno ofert, a teraz? Ani jednej!
    Canon 50D | C50 1.4 | EX 580 II | Crumpler MT 5500

  3. #53

    Domyślnie

    Aparat wymagający nieco doświadczenia, raczej tylko NEF i WB na AUTO a jpg-i prosto z aparatu? dla większości mało "kolorowe" , po opanowaniu sprzetu odwzajemnia się dobrymi fotami
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

  4. #54
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    D70(s) to kultowy i legendarny sprzęcik...miodzio
    instagram.com/darkroomnightlife

  5. #55

    Domyślnie

    ja tylko za pierwszym razem zrobiłem JPGi... a swojego D70s + kit kupiłem za 2299 w sklepie dla idiotów przed wakacjami... zgadzam sie z kolegami że sprzęcik jest super
    D200/MB-D200 + S28/1,8 + S30/1,4 + N50/1,8 + T12-24/4 + S18-50/2,8 HSM + T28-70/2,6-2,8 + N24-120VR + N70-300VR + SB-800

  6. #56

    Unhappy

    A mi wczoraj na Allegro przeszedł koło nosa D70s+N50/1.8+karty. Ktoś łyknął za 1700.-!!
    Chyba Bardzo mało. Drożej widywałem d70.
    Teraz mam małe pytanko do speców użytkowników: czy jest możliwość sprawdzenia sprzętu czy chodzi i jak przy odbiorze przy kurierze, wiadomo długo nie będzie czekał.
    Druga sprawa to d70s jest sporo leprzy od d70, nie pamiętam który ma jakie i więcej wad. Zaleta będzie jedna - mój pierwszy dslr.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  7. #57

    Domyślnie

    hmmm, 1700 za używanego D70s + używana 50 1.8 + jakieś tam karty..... nie powiedziałbym, że to taka SUPER oferta.

    Wiem, że jest możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze, ale to za dodatkową opłatą.

    Różnic między D70 a D70s nie ma zbyt wiele i są raczej "kosmetyczne"

  8. #58

    Domyślnie

    A jak się ma jasnośc wizjera d70s do d80.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    A jak się ma jasnośc wizjera d70s do d80.
    Znaczna różnica na korzyść d80
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  10. #60
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    Znaczna różnica na korzyść d80
    ale i tak w obu przypadkach nie za dobrze...ale nie warto narzekać
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •