Close

Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 114

Wątek: Canon - 40D

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    naprawdę widzisz miażdżąca przewagę canona ??
    Dziwi mnie, ze Ty jej nie widzisz. Moze ogladasz tylko dopasowane do okna przegladarki. To zdjecie z D40 jest drastycznie pozbawione szczegolow. Nie ma porownania z tym z 40D. Na malym formacie nie widac, na troche wiekszym od razu.
    Nikon F-501, Canon 30D

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn Zobacz posta
    Dziwi mnie, ze Ty jej nie widzisz. Moze ogladasz tylko dopasowane do okna przegladarki. To zdjecie z D40 jest drastycznie pozbawione szczegolow. Nie ma porownania z tym z 40D. Na malym formacie nie widac, na troche wiekszym od razu.
    Gdzie ?? W strefie GO nie widzisz detali ?? zauważyłeś pewnie że oba zdjęcia mają zgoła inną głębię ??
    nikon: ogniskowa 30mm, f4.2, t1/15
    canon: ogniskowa 22mm, f7.1, t/30
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    qwerty1234, mnie nie interesuje co jest w środku tylko jaki daje efekt


    tu jest iso1600 z d40x
    http://dpreview-img.fotki.com/galler...25-raw-acr.jpg

    a tu z canona 40D
    http://dpreview-img.fotki.com/galler...19-raw-dpp.jpg

    naprawdę widzisz miażdżąca przewagę canona ??
    Zastanawia mnie wiec po jakigo czorta Nikon wlozyl CMOS'y do swoich najnowszych puszek?
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Gdzie ?? W strefie GO nie widzisz detali ?? zauważyłeś pewnie że oba zdjęcia mają zgoła inną głębię ??
    nikon: ogniskowa 30mm, f4.2, t1/15
    canon: ogniskowa 22mm, f7.1, t/30
    A zauważyłeś że te zdjęcia zostały zrobione w innych warunkach, przy innym oświetleniu, innym szkłem. W związku z tym takie porównanie nie ma żadnego sensu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #55

    Domyślnie

    Pawle a zwróciłeś uwagę na różnicę w ekspozycji obu kadrów i ich oświetlenia? ciekawe co pokazałaby matryca Nikona w tak niedoświetlonych, głębokich cieniach jakie widoczne są na kadrze z Canona...?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #56
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qwerty1237 Zobacz posta
    Zastanawia mnie wiec po jakigo czorta Nikon wlozyl CMOS'y do swoich najnowszych puszek?
    Z tego samego powodu co wszyscy. Tańsze w produkcji, prostsze w projektowaniu i nie wymagające specjalistycznych fabów w celu wykonania.

  7. #57

    Domyślnie

    matryca matrycą - nikon ma FF i to już przestał być argument przesiadać się nie zamierzam, bo do celów, w jakich używam aparatu - w zasadzie wyłącznie śluby - canon ma dla mnie coś więcej: świetne, jasne stałki z banderą L- 24 - 35 - 50 - 85 - 135

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    matryca matrycą - nikon ma FF i to już przestał być argument przesiadać się nie zamierzam, bo do celów, w jakich używam aparatu - w zasadzie wyłącznie śluby - canon ma dla mnie coś więcej: świetne, jasne stałki z banderą L- 24 - 35 - 50 - 85 - 135
    Nie kuś już tym canonnem sam parę razy prawie go nie kupiłem

  9. #59

    Domyślnie

    ech, teraz, kiedy jest d3, już chyba nie masz dylematu na co ciułać, czekać, marzyć

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    ech, teraz, kiedy jest d3, już chyba nie masz dylematu na co ciułać, czekać, marzyć

    idź stąd!

    kanoniarzu!


Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •