... i ściemnione ze dwie działki...![]()
Szukaj
... i ściemnione ze dwie działki...![]()
Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 26-05-2022 o 09:59
Pozdrawiam
Marcin
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Będzie to samo, ale cena 2-3x. xD
Akurat to obiektyw tego typu, że często go się nie zmienia, więc bagnet może być nawet ze spiekanego wąglika.
Mogliby trochę rozjaśnić, tak do 1.4, w końcu dziura zobowiązuje. Wtedy cena x2-3 byłaby do przełknięcia.
A poza tym sądzę, że pomimo światowych perturbacji ceny plastikowej obudowy i plastikowych soczewek aż tak bardzo nie wzrosły.![]()
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Ostatnio edytowane przez OjTam ; 27-05-2022 o 10:06
Skontaktuj się z nami