Canona też dopadł problem chipów. Dostawy R3 najwcześniej w wakacje
https://www.pcworld.pl/news/Canon-do...ku,434252.html
Szukaj
Canona też dopadł problem chipów. Dostawy R3 najwcześniej w wakacje
https://www.pcworld.pl/news/Canon-do...ku,434252.html
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Teraz się okazuje że najlepiej ustawił się Nikon bo współpracuje z TSMC, Samsungiem, TowerJazz i oczywiście Sony![]()
Dywersyfikacja.
Jakby jeszcze opanowali dostawy dobrej gumy to by rządzili na rynku![]()
Mówiłem - Durex.![]()
Aleś wymyślił... I co? Zmiana gum po każdej sesji?![]()
GFX 50SII, X-T5, X-T30II, S1RM2, S5II, G9II, G9
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
No nie?
Raczej Dunlop albo... LEGO.![]()
Jestem za LEGO. W końcu największy producent opon na świecie. I dają radę przez wiele, wiele lat.![]()
GFX 50SII, X-T5, X-T30II, S1RM2, S5II, G9II, G9
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
Tymczasem coś umiera...
Canon wypuścił dwa modele kropa z nowym bagnetem RF, więc system EF-M odchodzi w niebyt.
Trochę szkoda, bo tam były perełki, jak choćby 22/2, albo 32/1.4 i całkiem niezłe zoomy.
Z drugiej strony gratka dla tych, którzy chcą robić zdjęcia i nie muszą mieć najnowszego sprzętu.
Skontaktuj się z nami