Szukaj
no cóż ...właściwie to nawet nie ma co komentować. vuki chyba pokazał kiedyś coś podobnego - tylko tam w roli głównej występował chyba jakiś coolpix - małpka. Pozostaje tylko powiedzieć że Młodzi jak sobie wybrali tak będą mieli
![]()
W Chełmie też taki lata i ma wzięcie niestety![]()
D200+słoiki
Miałem okazję oglądać wypociny tego naszego lokalnego "artysty". Zdjęcia nie są nawet poobracane nie mówiąc już o kadrowaniu czy obróbce. Po prostu tragedia. Niestety zabiera zlecenia innym fotografom bo za komplet (filmowanie i foto) bierze 500zł...
D200+słoiki
Ze tak powiem, szkoda słów, ani jakość tego ani tego. Bez sensu, a człowiek zadowolony bo tani. Jakość usług żadna.
Nikon D40 + 18 - 55mm + 55-200mm
Concerts and Railway Photographer.
ale za to gościu powinien mieć oczy jak kameleon- jednym patrzy w kamerkę, drugim w aparat.
co do jakości... ludzie dostaną to, za co zapłacą. ALE zapewne nie mają najmniejszej wiedzy dot. fotografii ani choćby jakiejkolwiek innej sztuki wizualnej- więc będą, o zgrozo, zadowoleni. To już wina edukacji...
Mnie osobiście najbardziej podoba się lampka na wprost z kablem ją przysłaniającym![]()
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
Ostatnio miałem okazję oglądać efekty sesji zdjęciowej (w studio i w plenerze), razem 6 zdjęć. Oświadczam pod odpowiedzialnością karną za mówienie nieprawdy, że zrobiłbym dużo lepsze komórką - ale jak widziałem radość na twarzach rodziny i młodych zrozumiałem, że oni widzą zupełnie co innego, niż ja.
Widząc dumę i radość nie śmiałem zwrócić uwagi nawet na gigantyczny przepał, czyniący z sukni panny jednolitą białą plamę, że nie wspomnę o innych kwiatkach... I tak sobie pomyślałem - czy w sumie nie idzie o to, żeby wszyscy byli zadowoleni i mieli dobre wspomnienia?
No właśnie. Dzisiaj oddałem koleżance zdjęcia na płycie (robiłem fotki na jej ślubie po koleżeńsku,bez kasy).
Pierwsze jej pytanie po obejrzeniu kilku fotek:
" Czy da się zrobić tak, żeby te rozmyte postacie z tyłu były widoczne na odbitkach". I co wy na to? Po co nam te superjasne szkła, zabawa GO itd. skoro to nie trafia do klienta? Czy sądzicie,że przeciętny klient patrzy na to czy sukienka wyjarana lub WB odpowiedni?? Nie - patrzą czy ciocia z wujkiem co stali z tyłu są widoczni itd. itp....
D200+słoiki
Skontaktuj się z nami