Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: wash & go

  1. #1

    Domyślnie wash & go

    Nie wiem czy na tym forum to już było, ale jak to zobaczyłem to się załamałem... taka desperacja. A młodzi wyglądają na szczęśliwych bo mają profi operatora foto-video.



    Uniwersalność ponad wszystko

  2. #2
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    no cóż ... właściwie to nawet nie ma co komentować. vuki chyba pokazał kiedyś coś podobnego - tylko tam w roli głównej występował chyba jakiś coolpix - małpka. Pozostaje tylko powiedzieć że Młodzi jak sobie wybrali tak będą mieli

  3. #3

    Domyślnie

    W Chełmie też taki lata i ma wzięcie niestety
    D200+słoiki

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawe jak on kadruje, którą ręką znaczy
    ff

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem okazję oglądać wypociny tego naszego lokalnego "artysty". Zdjęcia nie są nawet poobracane nie mówiąc już o kadrowaniu czy obróbce. Po prostu tragedia. Niestety zabiera zlecenia innym fotografom bo za komplet (filmowanie i foto) bierze 500zł...
    D200+słoiki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcman Zobacz posta
    Miałem okazję oglądać wypociny tego naszego lokalnego "artysty". Zdjęcia nie są nawet poobracane nie mówiąc już o kadrowaniu czy obróbce. Po prostu tragedia. Niestety zabiera zlecenia innym fotografom bo za komplet (filmowanie i foto) bierze 500zł...
    Nóż się w kieszeni otwiera.
    AF nie jest koniecznoscią

  7. #7

    Domyślnie

    Ze tak powiem, szkoda słów, ani jakość tego ani tego. Bez sensu, a człowiek zadowolony bo tani. Jakość usług żadna.
    Nikon D40 + 18 - 55mm + 55-200mm
    Concerts and Railway Photographer.

  8. #8

    Domyślnie

    ale za to gościu powinien mieć oczy jak kameleon- jednym patrzy w kamerkę, drugim w aparat.

    co do jakości... ludzie dostaną to, za co zapłacą. ALE zapewne nie mają najmniejszej wiedzy dot. fotografii ani choćby jakiejkolwiek innej sztuki wizualnej- więc będą, o zgrozo, zadowoleni. To już wina edukacji...
    Mnie osobiście najbardziej podoba się lampka na wprost z kablem ją przysłaniającym
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnio miałem okazję oglądać efekty sesji zdjęciowej (w studio i w plenerze), razem 6 zdjęć. Oświadczam pod odpowiedzialnością karną za mówienie nieprawdy, że zrobiłbym dużo lepsze komórką - ale jak widziałem radość na twarzach rodziny i młodych zrozumiałem, że oni widzą zupełnie co innego, niż ja.

    Widząc dumę i radość nie śmiałem zwrócić uwagi nawet na gigantyczny przepał, czyniący z sukni panny jednolitą białą plamę, że nie wspomnę o innych kwiatkach... I tak sobie pomyślałem - czy w sumie nie idzie o to, żeby wszyscy byli zadowoleni i mieli dobre wspomnienia?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    czy w sumie nie idzie o to, żeby wszyscy byli zadowoleni i mieli dobre wspomnienia?

    No właśnie. Dzisiaj oddałem koleżance zdjęcia na płycie (robiłem fotki na jej ślubie po koleżeńsku,bez kasy).
    Pierwsze jej pytanie po obejrzeniu kilku fotek:
    " Czy da się zrobić tak, żeby te rozmyte postacie z tyłu były widoczne na odbitkach". I co wy na to? Po co nam te superjasne szkła, zabawa GO itd. skoro to nie trafia do klienta? Czy sądzicie,że przeciętny klient patrzy na to czy sukienka wyjarana lub WB odpowiedni?? Nie - patrzą czy ciocia z wujkiem co stali z tyłu są widoczni itd. itp....
    D200+słoiki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •