Witam,
Mam pytanie czy ktoś się orientuję gdzie mogę takowe dostać?
Chodzi mi np. o białe bez rękawów z czarnym napisem PRESS u góry, byłem ostatnio kilka razy na wyścigach w Słomczynie i potrzebuję jednak lepszego miejsca![]()
Kto z Was tak robił? Komu to uszło? Jakie mogą być konsekwencję?
Będę wdzięczny bardzo za informacje, wybieram się zwykle z D70s więc nie będę się rzucał w oczy.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami