Myslę, że pewne rzeczy od razu mogli, ale nie chcieli. To samo w Nikonie. Przecież od razu był płacz o 2 sloty i (mój płacz) o grip ze spustem. 2 lata potrzebowali by to zrobić w Z6s i Z7s.
Dlaczego? Chyba nie chcieli zabijać sprzedaży lustrzanych pełnoklatkowców.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami