Ja od dawna nie miałem czasu żeby wrócić sobie to grania w civilizacje, no to wczoraj kupiłem i przypominam sobie
Wątpię żeby w maju już było nagle po całej epidemii, patrząc na resztę europy to w maju może zacznie wirus zwalniać.
- - - - kolejny post - - - - - -
Akurat mam w rodzinie ludzi w służbie zdrowia i tak to nie wygląda, przy wirusie leczy się objawy, w tym przypadku największy problem to płuca, leczenie typowe przy grypach plus od wczoraj zezwolono na stosowanie leków jakie w japonii i chinach stosowali czyli na ebole, malarie, hiv...
Szukaj





Skontaktuj się z nami