Poza tym nie wprowadzają stalek 1.8 czy 1.4 tylko 1.2. Tego też nie robią pozostali. Sądzę że Canon taką wybiera politykę aby nie bić się na gęstym rynku. Robi bezkompromisowe szkła gdzie nie ma konkurencji na ten moment.
- - - - kolejny post - - - - - -
Tak, na tym forum jest przekonanie że największa firma foto to ziutki którzy nie umieją przewidywać do przodu![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami