Skoro są wersje f2.8 oraz f4 zoomow 24-70, 16-35,70-200 to może nastał czas gdy Canon uznaje aby wprowadzać nowy standard o jasności f2? Przecież nie robią tego wszyscy a tylko na razie Canon. Moim zdaniem C patrzy trochę dalej niż dziś.