Wcześniej nie miałem na własność pełnej klatki, używałem jedynie D700, ale za dużo na ten temat nie mam do powiedzenia. Poza tym, że AF był szybki i dość celny. Miałem wcześniej D7100, który moim zdaniem ma zauważalnie lepszy AF od A7 i A7II. Szczególnie przy śledzeniu.
Szukaj





Skontaktuj się z nami