Close

Strona 1119 z 1914 PierwszyPierwszy ... 119619101910691109111711181119112011211129116912191619 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 181 do 11 190 z 19131
  1. #11181

    Domyślnie

    No bo kijem Wisły nie zawrócisz.

  2. #11182

    Domyślnie

    Albo, że dwa razy nie wejdziesz do tej samej Wisły.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #11183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Gołej baby brakuje

    Jest promocja na niektóre sony. Nie za wiele do FE ale np. 70-300 jest za 5,5k zł. Przy używkach za 5,2k... W ogóle jakieś masakryczne szkło jeśli chodzi o rynek wtórny, albo mało kto kupuje albo tak fajne że się nie chcą rozstawać
    Kiedyś je dorwę...

    https://www.optyczne.pl/12250-news-W...%B3w_Sony.html
    Potwierdzam. Szkło jest więcej niż fajne, więc go nie sprzedam

  4. #11184

    Domyślnie

    Swoją drogą ono jak wychodziło to chyba podobnie w sklepach kosztowało te jakieś 2lata temu, przed powszechną podwyżką?
    Bo mam cały czas takie poczucie że w końcu je przez ten brak dostępności jednak kupię nowe, czyli że równie dobrze mogłem je od razu kupić w podobnej cenie i używać od 2 lat
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  5. #11185
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Gołej baby brakuje

    Jest promocja na niektóre sony. Nie za wiele do FE ale np. 70-300 jest za 5,5k zł. Przy używkach za 5,2k... W ogóle jakieś masakryczne szkło jeśli chodzi o rynek wtórny, albo mało kto kupuje albo tak fajne że się nie chcą rozstawać
    Kiedyś je dorwę...

    https://www.optyczne.pl/12250-news-W...%B3w_Sony.html
    5500zł za ciemny zoom 70-300 i dziwisz się że nie ma rynku wtórnego, przecież za tyle ludzie kupią lustrzanke semi-pro z obiektywem takim

    899zł za 50mm, to może warto bo dobra cena.

  6. #11186

    Domyślnie

    Najskuteczniej zapędy cenowe sony ostudzi pojawienie się bezluster canona i nikona.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #11187
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Raczej zoomy tamrona i sigmy do tych trzech systemów, pierwszy krok tamron robi, przypuszczam że wersje dla canona i nikona łatwo zrobią, do tego niech zrobią ciemny tamron 70-300 USD i może być super.

  8. #11188

    Domyślnie

    I co z tego jeśli żaden z nich nie ma funkcji ostrzenia na oko, żadne z nich nie jest pozbawiony potencjalnego BF/FF, pewnie mało który (jeśli którykolwiek) ma uszczelnienia, do tego stabilizację, porządne wyniki testowe (wiele z tych budżetówek to jednak starocie), dobry kontrast, kolory, rozmywanie, zachowanie pod światło i jeszcze odwzorowanie 1:4.
    Byle co z tego zakresu to ja już miałem, niezłe szkło mam, a to chcę mieć przez zbitkę cech
    Używane 70-200/4 bywają co chwilę za trochę ponad 4 tysi... Ciut jaśniejszy i fajny optycznie ale co z tego jak nie ostrzy z tak bliska (co często wykorzystuję), ma rzucający się w oko kolor z którym strach wyjść na miasto i jednak nie ma tych 300mm...

    Wolałbym aby było tańsze ale np. taki canon nie jest tak specjalnie tańszy, a też ciemniak:

    https://www.ceneo.pl/15843597

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Najskuteczniej zapędy cenowe sony ostudzi pojawienie się bezluster canona i nikona.
    Cóż, fuji niespecjalnie studzi
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  9. #11189
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wszelkie zalety znikają w momencie zerknięcia na cenę, a jeśli tego mało to taki detal f/4.5-5.6 sprowadza na ziemię, jeśli to szkło jest wybitne optycznie i konstrukcyjnie to 4000zł byłoby max nawet dalej marudząc na drożyznę od sony.

  10. #11190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wszelkie zalety znikają w momencie zerknięcia na cenę, a jeśli tego mało to taki detal f/4.5-5.6 sprowadza na ziemię, jeśli to szkło jest wybitne optycznie i konstrukcyjnie to 4000zł byłoby max nawet dalej marudząc na drożyznę od sony.
    Nikt Cię nie zmusza do zakupu, jeśli cena i jasność obiektywu jest nieodpowiednia.
    Mnie ona w zupełności wystarcza i jako spacer zoom jest on super. W zasadzie jest to w tej chwili mój najczęściej używany obiektyw.
    Jeśli nie odpowiada mi jakość sprzętu jego ceny to nie ładuję się w dany system. Kupuję coś innego i chwalę pod niebiosa, jaki mam super sprzęt i do tego super jasne obiektywy no i jakie tanie. Pomijam sprawę super baterii.
    Nie rozumie ludzi, którzy zrzędzą na producenta a nie na siebie za nieprzemyślany zakup.

Strona 1119 z 1914 PierwszyPierwszy ... 119619101910691109111711181119112011211129116912191619 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •