hehe... niedługo jak A7IV zrobią o wadze i wymiarach D850 to będzie chwalone że przyszli o rozum do głowy i robią sprzęt co się dobrze w ręce trzyma
Nadal na rynku jest pierwszy model A7, któremu jednak bliżej do idei małego bezlustra, fajny grip w nowszych modelach psuje i to sporo mimo że trzyma się lepiej, grubość mimo że to tylko coś koło 1cm to jednak przekracza pewne granice odczuwalne w rękach, co do wagi podobnie bo A7 w ręce wydaje się bardzo lekki i każdy gram więcej zaciera różnice między lustrami.
Szukaj





Skontaktuj się z nami